My Great Web page


Интернет реклама УБС

Візит Януковича в Москву: що це було?

Головна сторінка ! АНАЛІТИКА ! Візит Януковича в Москву: що це було?

Вчора відбувся потужно анонсований, але й одночасно, раптовий візит Президента України Віктора Януковича в Росію. Перед цим знані політики, політологи, українське суспільство до дрібниць, до ком, пропонували своє бачення візиту глави держави України до стратегічного партнера. Він відбувався після перед цим холодного душу від російських лідерів та візиту Януковича в США. Поїздка нашого Президента дійсно вражала своєю інтригою. Що могла таке запропонувати російська сторона напередодні можливого парафування угоди про Асоціацію України з ЄС? Від чого буде важко відмовитись?

Янукович завершив робочий візит до Російської Федерації і відбув до Києва, повідомляє прес-служба президента.

Переговори проходили у селі Завідово Тверської області в резиденції російського президента.

І все. Жодних подробиць. Крім того, що рибалка на форель так і не відбулась.

А чому б українському суспільству, платникам податків, не пояснити, що були досягнуті такі то й такі домовленості. Й  створені робочі групи, наприклад.

Я, здається, розумію, що були запропоновані такі речі, від яких дійсно було важко відмовитись. Але варто. І наш Президент, як чемний гість покинув те красиве, романтичне, але не гостинне місце зустрічі.

Але чому б й такий поворот в перемовинах не пояснити. Що було б важливим, можливо й першим кроком по залученню українського суспільства до управління державою. Такий крок схвально був би сприйнятий, тому що Президент країни захищає її інтереси. Та й рейтинг глави держави б зріс.

Оточення Президента не інформує громадян. Вважає, що такі речі не потрібно робити. Тому й у суспільства складається враження, що це була звичайна звіт-доповідь, з звичайною п’янкою. За рахунок платників податків. Тому що не літав наш глава держави лоу-костом, як, наприклад, роблять це високопосадовці в Латвії.

На мій погляд, не варто здійснювати візити Президента, Прем’єр-Міністра України до стратегічного сусіди на даний час. Поки що. Поки в Росії йдуть вибори. Поки не підписана стратегічна угода про Асоціацію з ЄС.

Нічого доброго з цього не вийде. Для держави. Та й для тих, хто при владі….

Володимир Сидоренко

P.S. На момент написання статті Українській правді прес-служба Президента повідомила наступне.

На зустрічі було обговорено широке коло питань двостороннього співробітництва між Росією та Україною, зокрема, і питання співробітництва в сфері транзиту постачання газу в Україну.

“В ході переговорів досягнуто суттєвого прогресу, що дає підстави сподіватися на досягнення найближчим часом конкретних результатів в інтересах обох країн”, – наголосив Янукович.

Також під час зустрічі прийнято рішення про проведення в жовтні в Україні чергового засідання міждержавної україно-російської комісії.

Радує. Але, чомусь по Станіславському: “Не вірю!”


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.3MB | MySQL:40 | 0.400sec