My Great Web page


Интернет реклама УБС

Росія буде отримувати інформацію про рахунки росіян у швейцарських банках

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Росія буде отримувати інформацію про рахунки росіян у швейцарських банках

Росія та Швейцарія підписали протокол про внесення змін до угоди про уникнення подвійного оподаткування, у тому числі що стосуються передачі певної інформації про рахунки російських громадян вшвейцарських банках, – повідомляє РІА “Новини“.

Документ підписали у Вашингтоні віце-прем’єр, міністр фінансів РФ Олексій Кудрін і глава Федерального департаменту фінансів Евелін Відмер-Шлумпф.

Сама угода про уникнення подвійного оподаткування було підписана в Москві 15 листопада 1995 року, при цьому в ній не містилося пункту про обмін інформацією між країнами з податкових питань.

“Угода доповнюється по цілому ряду позицій, насамперед, визначається порядок запитів податкових служб по необхідної інформації щодо ухилення від податків”, – сказав Кудрін на церемонії підписання.

Раніше міністр повідомив, що за запитами планується отримувати інформацію щодо рахунків громадян, які ухиляються від оподаткування, якщо в РФ будуть ініційовані процедури з пошуку ухилення або відмивання.

Міністр пояснив, що при ознаках того, що той чи інший платник податків здійснює якесь протиправне діяння, у Росії буде можливість отримувати інформацію про його рахунках у банках Швейцарії.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:40 | 0.411sec