My Great Web page


Интернет реклама УБС

МВФ: Світова економіка вступила в небезпечний період

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! МВФ: Світова економіка вступила в небезпечний період

Світова економіка вступила в небезпечний період, ключем до запобігання нової кризи є відновлення стабільності в країнах з розвиненою економікою, говориться в підсумковому комюніке 24-ї зустрічі міжнародного валютно-фінансового комітету МВФ, -повідомляє РІА “Новини”.

“Глобальна економіка вступила у небезпечну фазу, що вимагає від членів МВФ і самого фонду виняткової пильності, з скоординованості та готовності до вжиття жорстких заходів”, – йдеться в комюніке.
Учасники засідання знову домовилися разом долати труднощі, з якими стикається світова економіка.
“Країни з розвиненою економікою є основою для ефективного вирішення нинішніх глобальних потрясінь”, – наголошується в комюніке керівного органу МВФ. На думку учасників зустрічі, розвинені країни повинні вжити всіх заходів для підтримки економічного зростання, подолання боргових криз та забезпечення фінансової стабільності в єврозоні, забезпечити капіталізацію банків, проводити фінансову політику таким чином, щоб вона не порушувала цінової стабільності, а також проводити економічні реформи, які мають за мету створення нових робочих місць.

“Країни, що розвиваються, продемонстрували стабільність і зростання, також важливі для ефективного міжнародного відповіді на фінансові труднощі”, – наголошується в документі.

Країни, що розвиваються, на думку учасників зустрічі, повинні також проводити реформи – для підвищення внутрішнього попиту і забезпечення більшої рухливості обмінних курсів, що дозволить перерозподілити фінансові центри тяжіння в світі.

“Ми знову заявляємо про важливість реформи фінансового сектора і прихильні завданню реалізації цих реформ”, – йдеться в комюніке.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:40 | 0.519sec