My Great Web page


Интернет реклама УБС

Президент також за залучення громадянського суспільства до управління. Хто проти?

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Президент також за залучення громадянського суспільства до управління. Хто проти?

Президент України Віктор Янукович переконаний, що ефективне державне управління залежить від залучення до цього процесу громадянського суспільства.

«Ми пішли цим шляхом. Ефективність державного управління також залежить від того, наскільки нам вдасться залучити до цього громадянське суспільство», – зазначив Віктор Янукович, в інтерв’ю журналістам у Нью-Йорку, повідомляє прес-служба глави держави.

Президент нагадав, що саме на розбудову такої системи спрямована підтримана Україною американсько-бразильська ініціатива «Партнерство «Відкритий уряд».

«Нам треба бути в багатьох питаннях разом із людьми, своєчасно інформувати людей про наші наміри та плани, а потім – як ми їх реалізуємо», – підкреслив Президент України.

В.Янукович підкреслив, що йдеться про розбудову громадянського суспільства, залучення громадян до управління державою.

Але комунікація з закордону, напевне, не ефективна для чиновників, які знаходяться в Україні. Та напряму мають виконувати заклики Президента. Як приклад, Сергій Тигіпко, щоб залучати суспільство до скасування пільг для чорнобильців, афганців, для інших категорій громадян, рвонув для цього в Сполучені штати Америки. Там, де й зараз Президент. Повітря Нью-Йорку, очевидно, налаштовує на такі заклики, комунікацію. На бажання залучити суспільство до діалогу.

Тільки по прибутті на Україну все це зникає. Про існування суспільства чогось забувається.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:40 | 0.396sec