My Great Web page


Интернет реклама УБС

Народні депутати відмовились закрити ще одну годівницю

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Народні депутати відмовились закрити ще одну годівницю

Народні депутати відхилили проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” щодо відміни плати за надання відомостей з Єдиного державного реєстру.

В пояснювальній записці вказувалось, що Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи – підприємця” було скасовано свідоцтво про державну реєстрацію та замість нього запропоновано використовувати виписку або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців (далі – Реєстр).

Відповідні зміни були внесені, зокрема, до Податкового кодексу України та Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”, якими визначено, що статус підприємця, який співпрацює із іншим підприємцем чи юридичною особою, підтверджується випискою або витягом з Реєстру.

Проте, як показала практика застосування вказаних норм, податкові органи та органи Пенсійного фонду України вимагають від платників податків та платників єдиного соціального внеску оригінал виписки або витягу з Реєстру для підтвердження статусу суб’єкта господарювання.

Отримання інформації із Реєстру у формі виписки, витягу та довідки є платним. Так, вартість витягу становить 51 грн. та 3,40 грн. за кожний аркуш, вартість виписки становить 17 грн., вартість довідки становить 17 грн. та 3,40 грн. за кожний аркуш.

За проголосували 61 депутат.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.3MB | MySQL:40 | 0.378sec