My Great Web page


Интернет реклама УБС

Прокурор Франції залишив без аргументів владу проти Тимошенко

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Прокурор Франції залишив без аргументів владу проти Тимошенко

Народний депутат Михайло Чечетов минулого тижня наводив справу над екс-Президентом Франції Жаком Шираком як важливий доказ того, що в Україні також Європейські цінності. Верховенство права.

Замовчував при цьому, що той не за гратами.

Сьогодні прокурор Франції попросив виправдати колишнього президента країни Жака Ширака, обвинуваченого у створенні фіктивних робочих місць у мерії Парижа, повідомляє Радіо Свобода з посиланням на France 24.

«Я прошу виправдати відповідачів за всіма пред’явленими ним пунктами звинувачення», – заявив прокурор суду, пояснивши, що у звинувачення немає достатніх доказів проти екс-президента.

Таким чином вибивши у влади, в представників Партії регіонів,  останній козир в ооббілювані судового процесу над лідером найбільшої опозиційної партії Юлії Тимошенко. В порівнянні правосуддя в Україні з таким в цивілізованиму світі.

Свого часу, міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко, перебуваючи у Парижі  7 вересня,  таокж заявляв, що «Україна не піддасться тиску»  й далі  провадитеме процесс над колишнім Прем’єр-міністром Юлією Тимошенко.

Грищенко порівняв процес над Тимошенко з процесом над  Жаком Шираком: «Ми тримаємося схожих принципів. Тут не може бути недоторканності, необхідно відповідати за свої дії», – сказав український міністр закордонних справ.

Володимир Зубановзаступник голови фракції Партії регіонів, також використовував справу екс-президента Франції як аргумент в ефірі Радіо Свобода, називаючи процес над Тимошенко звичайною «світовою практикою»: «Сьогодні, 5 вересня, починається судовий розгляд справи Жака Ширака, який у 1977 році щось таке для своєї партії зробив, і йому «світить» 10 років в’язниці, як кажуть самі французи. Це така практика світова, вона є. І тут немає що нам робити – тільки дочекатися вироку суду щодо Юлії Володимирівни».

В судовому процесі в Франції прокурори просто визнають свої помилки, недостатність доказів. Тільки в судовому процесі України, вся світова спільнота повинна стояти на “вухах” в пошуку збереження обличчя…. Тих, хто це “заварив”.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.31MB | MySQL:40 | 0.651sec