My Great Web page


Интернет реклама УБС

Закон щодо протидії хабарництву в чергове відхилено

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Закон щодо протидії хабарництву в чергове відхилено

Парламентська коаліція не захотіла боротися з корупцією і не підтримала законопроект № 8023 щодо протидії корупції.

Подібний закон вже приймався. Президент Віктор Ющенко свого часу його ветував. Парламент, завдяки Партії регіонів, не подолав вето. Так і не набрав чинності.

Автор законопроекту – голова Комітету ВР з питань нацбезпеки та оборони, лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

«Суть законопроекту проста. Для «колядників» з категорії слідчий, прокурор, суддя, які беруть хабарі, проводять слідство, не захищають законні інтереси, виносять вирок, за хабар саджають невинного, а винного звільняють – для них передбачена жорстка кримінальна відповідальність. А саме – пожиттєва тюрма з конфіскацією майна без права амністії», – пише Гриценко на персональному сайті.

Він переконаний, що таке покарання є справедливим. Гриценко вважає: якщо посадити трьох хабарників, решта зробить висновки і піде з правоохоронних органів, звільнивши місце для чесних людей.

Профільний Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендував Верховній Раді прийняти законопроект за основу.

За посилення відповідальності за корупцію проголосували лише 104 народних депутата. Серед них: 1 з Партії регіонів, 59 від БЮТ, 20 від НУНС, 0 від комуністів, 20 від фракції Реформи заради майбутнього, 0 від Народної партії та 4 позафракційних.

“Борьба” з корупцією продовжується…


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.3MB | MySQL:40 | 0.406sec