My Great Web page


Интернет реклама УБС

Чорновіл, Чечетов…, або чому нам потрібно в Європу

Головна сторінка ! АНАЛІТИКА ! Чорновіл, Чечетов…, або чому нам потрібно в Європу

В суботньому вечірньому ефірі на 5 каналі в програмі “Аналітика великої політики” йшла мова про договір з асоціацією з ЄС. Про загрози цьому в зв’язку з арештом Юлії Тимошенко, Юрія Луценко.

Коментаторами, аналітиками виступили політики, громадські діячі. Народні депутати Тарас Чорновіл, Михайло Чечетов, інші.

Аналізуючи можливість підписання угоди про асоціацію з ЄС Тарас Чорновіл наводив цікаві докази, аргументи. А також про загрози непідписання, поки опозиційний політики знаходяться за гратами. Розмірковував політик, який колись був депутатом від “Нашої України”. Потім від Партії регіонів. Потім були мрії про “Сильну Україну”. І кожен перехід, або його можливість яскраво аргументувалась. Врешті  депутат пугав нас на останній студії “Свободи слова”, що взагалі не піде на вибори, тому що від влади йде багато кандидатів на один округ. Важко уявити як, скажімо, в Англії, депутат будучи лібералом, переметнувся в консерватори і навпаки. І потім доводив неминучість таких кроків. Як в Німеччині, Франції в інших країнах Євросоюзу…Що на мажоритарку він не піде, тому що жорстка конкуренція.

Вразив також Михайло Чечетов. Наводячи тільки йому зрозумілі яскраві образи про політиків з “вонючими  носами”, доводив, що суд в Україні над опозиційними політиками – це теж саме, що суд над бувшим Президентом Франції Жаком Шераком. Що Тимошенко за гратами не може бути завадою на шляху до Євросоюзу. Замовчуючи, що Ширак не за гратами. Доводив політик, який одного разу писав щиросердне зізнання про можливий злочин. Ні, суду безперечно  не було. Людина не злочинець. Він повноправний громадянин нашого суспільства. Але не політик.

Так, кожен з них, мабуть хороші, порядні люди. В сім’ї, серед друзів, в робочому колективі. Але якщо у політика бігають погляди, і він не знає в яку ще партію вступить – він не політик.  Якщо людина зізнавалася в злочині – він не політик. Вони не можуть бути взірцем, поводирями суспільства. Розказувати нам що робити. Вони самі не знають, які в них будуть погляди завтра. А ми не повинні їм виріти. Їх слухати. В Україні. А не тільки в Європі.

І чим скоріше буде підписана угода про асоціацію з ЄС, чим скоріш у нас запрацюють європейські цінності, тим менше в нас буде таких,  “вічних” політиків.

Володимир Сидоренко

 


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.3MB | MySQL:40 | 0.415sec