My Great Web page


Интернет реклама УБС

Про що, можливо, сказав Фюле та мовчить Європа

Головна сторінка ! АНАЛІТИКА ! Про що, можливо, сказав Фюле та мовчить Європа

“Якщо Тимошенко залишиться у в’язниці, взаємини між Україною і ЄС навряд чи будуть такими ж, як раніше. Колишньому прем’єру має бути надана можливість знову пройти випробування виборами”, – заявив, комісар ЄС із питань розширення й східної політики сусідства Штефан Фюле.

“Комісар дав зрозуміти, що, якщо Тимошенко отримає термін, переговори з Україною припиняться. Можливо, навіть буде скасований грудневий саміт”, – розповів один із представників неурядових організацій, який бачився з єврокомісаром.

“Говорять про 7-м років (можливий тюремний термін для Тимошенко)? О’кей, значить, ви будете 7 років чекати угоди про асоціацію”, – процитував Фюле інший учасник зустрічі.

Це вже чергове, дванадцяте, китайське попередження. Були заяви глав зовнішньополітичних відомств країн Європи, президента Європарламенту Єжи Бузека, різних політичних, громадських діячів. Був лист від Держсекретаря США Гілларі Клінтон та міністра закордонних справ ЄС Кетрін Ештон, був телефонний дзвінок канцлера Німеччини Ангели Меркель.

Скільки їх ще повинно бути.

В відомому анекдоті, два куми йшли геть п’яні. Бачать – на полі пасеться коза. Вирішили її вкрасти. Один другому каже, – Щоб легше тягти, я її буду тримати, а ти оглуши ту молотком. Один кум тримає, а другий раз її молотоком по голові, другий… третій. А та пручається. І тут не витримав той що тримав, – Куме, якщо ви мене ще раз по голові, я її не втримаю.

Скільки раз, цій нашій “еліті” потрібно робити заяв, листів, телефонних дзвінків. Скільки ще нашому Президенту, Боже пробач мені за такі слова, потрібно дій, щоб він врешті зрозумів.

Зрозумів, що арешт опозиційних політиків просто так, і банальний торг – ми відпускаємо Тимошенко, а ви нам щось – там, в Європі, не проходить. І не тільки тому, що це консенсусне рішення представників Європейського союзу. І не тому, що у кожної з країн, яка буде ратифікувати угоду – свої вибори. І не зможуть там своїм виборцям довести, що така країна, Україна, там потрібна. Там, в Європі, основними правами та свободами не торгуються.

Розмови про європейський вибір і репресії дратують не тільки переважну більшість населення України, але, зараз вже стало очевидним, і переважну більшість населення Європи.

Цікава річ – Стокгольмський синдром (дружба заручника з викрадачем — психологічний стан, який виникає при захопленні заручників, коли заручники починають симпатизувати викрадачам або навіть ототожнювати себе з ними – вікіпедія). Менеджери від влади своїми тупими, безвідповідальними діями зайшли в глухий кут. А зараз, всі разом, ми, громадяни України, Європейські інституції повинні шукати вихід, як їй, нашій владі, зберегти своє обличчя. Вийти з тої ситуації….

Може… нехай самі крутяться.

Володимир Сидоренко


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.31MB | MySQL:40 | 0.406sec