My Great Web page


Интернет реклама УБС

Відкрито туристичний центр “Авто-ріка” в Каневі

Головна сторінка ! ЖИТТЯ ! Відкрито туристичний центр “Авто-ріка” в Каневі

Сьогодні, Віце-прем’єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков  відкрив туристичний центр «Авто-Ріка» у Каневі.

Туристичний центр «Авто-Ріка» з терміналом та причалом розташований на шляху проходження туристичних груп та окремих туристів визначними місцями України. Це двохповерхова окремо розташована будівля, що має форму рівнобедреного трикутника. Фасади виконані в алюмінієвій системі зі скляним зовнішнім шаром, два з яких обернені на автобусну стоянку і стоянку автомобілів, третій – на акваторію Дніпра. Передбачається, що туристичний центр завершить архітектурний ансамбль Привокзальної площі Канева та символізуватиме ворота міста, – повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України.

На першому поверсі терміналу розташовані зал очікування, каси продажу квитків, кімнати адміністратора та чергового по вокзалу з довідковим бюро, автоматична камера схову, приміщення охорони, магазин непродовольчих товарів, аптечний кіоск, пункт міліції й перонних контролерів, технічні приміщення, санітарні вузли, приміщення для куріння. На другому поверсі – заклад швидкого харчування, диспетчерська, екскурсійне бюро, кімнати для туристів, пасажирів з дітьми та персоналу.

Дістатися річковим транспортом з Канева до Черкас по Чигирину можна буде починаючи вже сьогодні, до Києва – з початку весняної навігації.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.26MB | MySQL:40 | 0.504sec