My Great Web page


Интернет реклама УБС

Б.Колесніков відкрив річковий порт в Черкасах

Головна сторінка ! ЖИТТЯ ! Б.Колесніков відкрив річковий порт в Черкасах

Віце-прем’єр-міністр – міністр інфраструктури Борис Колесніков разом з головою Черкаської облдержадміністрації Сергієм Тулубом та головою Черкаської обласної ради Валерієм Черняком відкрили черкаський річковий порт, передає УНН.

З відкриттям річкового порту першим привітав голова Черкаської Ода Сергій Тулуб. Він зазначив, що майже 15 років на місці новобудови були руїни.

“Тут навіть рибка не ловилась”, – пожартував С.Тулуб.

“Але сьогодні ми піднімаємо прапор над річпортом, відкриваємо тут навігацію і між Каневом , Черкасами та Чигирином будуть ходити пароплави. Зараз суди прямують 220 перших туристів”, – додав він.

Сьогодні віце-прем’єр-міністр України – міністр інфраструктури Борис Колесніков перебуватиме з робочим візитом у Черкаській області, де відкриє гелікоптерний майданчик з пасажирським терміналом.

Віце-прем’єр-міністр України та голова Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Тулуб візьмуть участь в урочистостях з нагоди введення в експлуатацію низки інфраструктурних об’єктів регіону, серед яких – оновлений річковий вокзал у м.Черкаси, туристичний центр “Авто-Ріка” з терміналом і причалом у Каневі та Ярмаркова площа. Черкаський річковий вокзал разом із чотирма приплавами у Каневі, Черкасах і Адамівці та комплексом “Авто-Ріка” утворять єдиний Міжнародний транспортно-пасажирський логістичний центр.

Крім того, за участі Б.Колеснікова буде відкрито гелікоптерний майданчик з пасажирським терміналом пропускною спроможністю п’ятдесят пасажирів на годину з під’їзною дорогою у с.Пекарі Канівського району Черкаської області. Віце-прем’єр-міністр України планує також відвідати Шевченківський національний заповідник у Каневі.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.27MB | MySQL:40 | 0.421sec