My Great Web page


Интернет реклама УБС

Windows 8 зможе завантажуватися за 8 секунд

Головна сторінка ! ЖИТТЯ ! Windows 8 зможе завантажуватися за 8 секунд

Завантаження операційної системи Windows 8, вихід якої очікується в 2012 році, буде займати менше часу, ніж завантаження Windows 7.

Про це корпорація Microsoft повідомила в блозі Building Windows 8, присвяченому нової ОС, – повідомляє LB.ua.

У демонстраційному ролику, який зняла Microsoft, показано завантаження Windows 8 на ноутбуці. ОС запускається в так званому “холодному режимі» – з комп’ютера вийняли акумулятор, потім вставили його назад і натиснули на кнопку включення живлення. Від натискання на кнопку до повного завантаження системи проходить близько восьми секунд.

Microsoft також порівняла час, потрібний для завантаження Windows 7 і Windows 8 на 30 комп’ютерах. Виявилося, що нова система запускається в середньому на 30-70 відсотків швидше. Точний час завантаження залежить від характеристик комп’ютера.

Домогтися прискорення вдалося за рахунок перегляду самого процесу завантаження системи. При виключенні комп’ютера сесії користувачів завершуються, а системна сесія зберігається на жорсткому диску (гібернація). Коли комп’ютер включається повторно, системна сесія не створюється заново, а завантажується з диска, що заощаджує час.

Режим глибокого сну передбачений і в Windows 7 і використовується переважно на ноутбуках. Однак у цієї ОС на жорсткому диску зберігаються не тільки системна, а й сесії користувачів.

Операційна система Windows 8 зможе працювати як на комп’ютерах і ноутбуках з архітектурою x64/x86, так і на планшетах з архітектурою ARM. Microsoft вперше розповіла про ОС на початку червня на конференції  D Conference. Пізніше компанія розкрила ще кілька подробиць про Windows 8, згадавши, зокрема, про те, що “Провідник” у новій ОС отримає “стрічковий” інтерфейс, як в офісних пакетах Office 2007 і 2010 року.

 


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.19MB | MySQL:40 | 0.488sec