My Great Web page


Интернет реклама УБС

З найкращими побажаннями, Києве мій… (казка)

Головна сторінка ! ЖИТТЯ ! З найкращими побажаннями, Києве мій… (казка)

А чи багато людей, які можуть назвати Київ своїм Рідним містом? Багато хочуть вдосконалити його? Щось робити, а не просто сидіти склавши руки? Пропонувати свої ідеї? Ми завжди чекаємо кроків з чужої сторони.. Тож давайте робити свої кроки… кроки вперед…
Давайте поміркуємо як зробити наше місто кращим?

Пропоную вам уявити Київ, яким ви бачите його у своїх мріях. Всі ваші ідеї реалізувалися і ось чарівник зараз дозволить вам розплющити очі і поринути у свій ідеальний Київ. Який він? Наведу власний приклад:

Я розплющую очі і бачу, що опинилася на своїй вулиці. Тільки щось змінилося. Озираюсь і помічаю, що на дорозі немає пробки, ніхто не сигналить, не кричить один на одного, як завжди стається. Усі водії не поспішаючи їдуть по своїх справах, у них не псується настрій з самого ранку, тому що хтось не увімкнув «поворот». Пішоходи впевнено переходять дорогу на зелене світло, знаючи, що якийсь скажений, безвідповідальний водій не виїде з-за кутка і не зіб’є нікого. Батьки не хвилюючись відпускають своїх маленьких дітей зранку до школи, бо знають, що після перевірки УСІХ водіїв міліцією, жодна людина за кермом не зашкодить їхній дитині. А якщо щось станеться, дитинка може звернутися до добрих міліціонерів і отримати необхідну допомогу.

Йдучи до центру, ми бачимо, що кудись поділись будівельні майданчики, нема будівель скаженої висоти. Міська влада одумалась і знесла готель Hayat на Софіївській площі, розуміючи, що він там, як кажуть, «не в тєму». Замість цього всього «сучасного» та «модного» побудували або відновили парки, паркові містечка, зручні та безпечні дитячі майданчики. І так приємно дивитись, коли молодь не сидить вдома біля комп’ютерів, а виходить на вулицю погуляти та поспілкуватися зі своїми друзями у так званому «реалі».
Ми не спостерігаємо суцільні торгівельно-розважальні центри, яких, я вважаю, скоро стане забагато. Старі будівлі бережно відреставровані і знов відтворюють дух старого міста Києва.

Рушимо далі…
Вже не кажуть, що «соврємєнная молодьож» не має освіти, низько моральна, без совісті та розуму, тому що ця сама молодь почала активно цікавитися культурою, мистецтвом. Київські багатії взяли приклад з Віктора Пінчука і зайнялись меценатством.
Тепер у Києві відкрито нові галереї мистецтва, ведеться спонсорство сучасного мистецтва, пропаганда здорового способу життя серед молоді. Ми вже перестали хвилюватись за наступні покоління та наш культурний спадок, бо впевнені, що наші діти будуть брати з нас приклад та берегти і розвивати культуру України.

А якщо спуститись вниз по Андріївському узвозу, прогулятись по Контрактовій площі та набережній можна побачити тихі, затишні, невеликі кафе. Ввечері вони заповнені компаніями найкращих друзів, закоханими парочками та усіма, хто вирішив чудово та недорого(!) провести вечір. А потім, після відвідування кафе, можна прогулятися вуличками Поділу, бо вулиці добре освітлені вночі і можна не хвилюватись за свою безпеку. І попрощавшись з друзями, піти додому спати у тиші, бо ніхто не кричить в тебе під будинком, машини не сигналять (бо пробок вже нема, ми ж пам’ятаємо?).

Тільки свіже, не загазоване вихлопами, повітря вечірнього Києва заколисує нас та бажає спокійної ночі…

Інга Сидоренко

 


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.16MB | MySQL:35 | 0.421sec