My Great Web page


Интернет реклама УБС

У Німеччині створили телефон, який передає поцілунки і обійми

Головна сторінка ! ЖИТТЯ ! У Німеччині створили телефон, який передає поцілунки і обійми

Розробник з Берлінського університету мистецтв Фабіан Хеммерт представив мобільний телефон, здатний передавати обійми і поцілунки через тисячі кілометрів, що розділяють абонентів.

Прототип такого смартфона був вперше показаний публіці на технологічній конференції  Mobile HCI, що пройшла минулого тижня в Стокгольмі, повідомляє Газета.ru з посиланням на New Scientist.

«Мобільні телефони практично не використовують можливість людини відчувати щось фізично», – заявив Хеммерт на презентації. «Вони прекрасні, якщо мова йде про обмін повідомленнями, відео або «голосом», але вони не дають нам відчуття близькості співрозмовника», – сказав учений.

Головним технологічним секретом таких телефонів є «силові сенсори», встановлені з боків пристрою. Залежно від того, якого роду відчуття необхідно передати співрозмовнику, сенсори посилають відповідні сигнали до «браслету», який треба одягнути для того, щоб відчути, наприклад, обійми. Крім цього, телефони майбутнього вміють передавати «дихання» співрозмовника, впливаючи на повітря, а також поцілунки. Для правдоподібності відчуття пристрій обладнали спеціальним «вологим» сенсором, який «друкує» поцілунок на щоці або губах «одержувача» залежно від ступеня «вологості», що посилається першим абонентом.

Незважаючи на те, що розробка Хеммерта зацікавила учасників конференції, його колеги впевнені, що подібні телефони не з’являться у вільному продажу найближчим часом. Деякі з них називають ідею вченого «вигадкою» – «незручною, що відволікає» і навіть «огидною». Однак Хеммерт не переймається, заявляючи, що «і це хороший результат».

За матеріалами LB.ua


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.23MB | MySQL:40 | 0.442sec