My Great Web page


Интернет реклама УБС

У Київському зоопарку знову трагедія

Головна сторінка ! ЖИТТЯ ! У Київському зоопарку знову трагедія

Днями у Київському зоологічному парку померла півторарічна зебра Ксюша та плямистий олень.

Керівництво, як завжди, не потурбувалось сповістити людей про загибель тварин. Відвідувачі самі помітили відсутність улюбленців.

Читачі газети «Сьогодні» звернулись із проханням розібратись, куди зникла юна зебра Ксюша, якій мало не весь Київ у 2009 році придумував ім’я.

Одна відвідувачка обурюється: «Ми ж пам’ятаємо історію тварини: коли вона народилася, хлопчик виграв сертифікат, який дав право придумати зебрі ім’я. Він їй дав ім’я, як у сестрички – Ксюша. Ми хотіли подивитися на тварину, але її не виявилося у вольєрі. Куди поділася Ксюша?»
Коли кореспонденти побували у зоопарку, то вони помітили, що зник кудись і плямистий олень. Співробітники розповідають, що спочатку самець бембі захворів, його перевели у закритий вольєр, потім він помер і був відвезений на утилізацію. А через кілька тижнів так само вчинили і з маленькою зеброю.

«Олень помер від старості, адже йому було 22 роки, а зебра – від завороту кишок» – сказав директор зоопарку Олексій Толстоухов. Фахівці з інших зоопарків кажуть, що зебра у віці трохи більше 1,5 року вважається зовсім юною, а взагалі ці тварини живуть біля 25 років. «Їм потрібен особливий догляд і харчування. Як правило, заворот кишок у зебри може статися з двох причин: маленькі вольєри та поганий корм. Коли зебра поїла, їй потрібно тут же добре побігати, щоб прискорити і полегшити процес травлення. Також можуть бути проблеми, якщо парнокопитному дати капусту або несвіжу зелень з цвіллю, гниллю», – сказав нам директор Ялтинського зоопарку Олег Зубков. За його словами, те, що плямистий олень помер у 22 роки – цілком нормально. «Ці тварини живуть у середньому 20-25 років. Так що він цілком міг померти від старості», – каже Зубков.

На останок хочу зауважити, що саме через високу смертність тварин Київський звіринець, згідно з рейтингом недержавної організації американських журналістів, потрапив у п’ятірку найгірших зоопарків планети.

Інга Сидоренко


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.22MB | MySQL:40 | 0.491sec