My Great Web page


Интернет реклама УБС

Складено рейтинг найдорожчих вулиць світу

Головна сторінка ! ЖИТТЯ ! Складено рейтинг найдорожчих вулиць світу

Компанія Cushman & Wakefield оприлюднила щорічний рейтинг найдорожчих вулиць світу за ставками оренди торгових приміщень, на першому місці опинилася знаменита П’ята авеню в Нью-Йорку, 14 місце в рейтингу зайняла московська вулиця – Тверська.

П’ята Авеню в Нью-Йорку, де ставки оренди зросли на 21,6% до 16,7 тисячі євро, залишається найдорожчою торговою вулицею світу вже 10 років поспіль. Далі, як і раніше йдуть Козвей Бей в Гонконзі і Гинза в Токіо, – повідомляє LB.ua.

Найдорожчою вулицею Європи стали Єлисейські Поля в Парижі, де ставки виросли на 5,3%. Для порівняння в минулому році вони впали на 9,5 відсотка.

Найбільше зростання ставок, як і рік тому, спостерігався в країнах Азії, Тихоокеанського регіону та Латинської Америки. Рекорд показав Пекін, де на вулиці Вангфуджінг ставки оренди зросли на 109,5 відсотка.

“Зростання орендних ставок по всьому світу підтримується агресивним розвитком рітейлерів на ринках, що розвиваються і жорсткою конкуренцією за кращі приміщення. Ми не прогнозуємо зниження міжнародної активності. Попит з боку орендарів залишається високим, так як зараз рітейлери воліють розвиватися за рахунок виходу на нові ринки” , – говорить Мартін Махмут з ​​відділу досліджень EMEA Cushman & Wakefield.

Оренда на найдорожчій вулиці Росії подорожчала за рік до понад 3,1 тисячі євро за квадратний метр на рік, що дозволило їй піднятися на одну сходинку у рейтингу, мовиться в звіті міжнародного консультанта Cushman & Wakefield.

Усього C & W досліджував динаміку ставок на 278 торгових вулицях 63 країн в період з червня 2010 по червень 2011 року. У 39 країнах ставки підвищувалися, в 12 були стабільними і в 12 знижувалися.

Нижче представлений рейтинг найдорожчих вулиць світу 2011 року:

Нью-Йорк – П’ята Авеню

Гонконг – Козвей Бей

Токіо – Гінза

Сідней – Пітт Стріт Молл

Париж – Єлисейські Поля

Лондон – Нью Бонд Стріт

Мілан – Віа Монтенаполеоне

Цюріх – Банхофштрассе

Сеул – Мейонгдонг

Мюнхен – Кауфінгерстрассе

Вчора повідомлялося, що в списку найкращих міст для життя Global Liveability Survey, який складається аналітичною компанією Economist Intelligence Unit, вперше за довгий час змінився лідер – канадський Ванкувер поступився першим рядком австралійському Мельбурну.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.25MB | MySQL:40 | 2.072sec