My Great Web page


Интернет реклама УБС

Полохало: “Коли товсті, ситі чоловіки знущаються над жінкою за гратами, стає гидко”

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Полохало: “Коли товсті, ситі чоловіки знущаються над жінкою за гратами, стає гидко”

Відсутність реакції на заклики міжнародного співтовариства припинити розправу над лідером опозиції Юлією Тимошенко і натяки про можливі санкції щодо України в разі, якщо та і надалі буде ігнорувати верховенство права та інші демократичні норми свідчить, що українська влада або занадто примітивна або ж свідомо веде країну до руйнування та ізоляції.

Про це заявив голова Комітету з науки та освіти, БЮТівець Володимир Полохало, повідомляє Цензор.нет.

«Ігнорування вимог демократичного співтовариства може лише означати, що ця влада чи дуже примітивна і головна її мета збагатитися за 5 років або ж вона свідомо перекреслює європерспективи і будь-який демократичний прогрес України на догоду Росії»,-зазначив Полохало.

Депутат нагадав, що при владі Януковича авторитетні міжнародні організації зафіксували, що Україна втратила демократичні досягнення, які громадяни отримали в результаті Помаранчевої революції.

«Тепер владі відверто натякають, що у випадку, якщо вона не зупиниться, то ратифікація угоди про асоціацію з ЄС під загрозою, а відповідно і майбутнє громадян і країни в цілому. Це означає, що Янукович і команда просто не розуміють, що повинні робити люди, приходячи до влади.Випробування долі країни і громадян, згортання демократії і свобод – це типові ознаки авторитарного режиму », – зазначив Полохало.

На думку Полохала, єдиними друзями української влади є українські олігархи, які допомагають режиму зміцнюватися.

«Разом з Януковичем ці люди розпоряджаються країною та долею кожного. Поповнивши істотно свій статок під час правління Януковича, вони обслуговують режим і дискредитують опозицію через ЗМІ, які їм належать », – сказав депутат.

Полохало також вважає дикістю заборону оглянути Юлію Тимошенко особистим лікарям.

«Коли товсті, ситі м’яко кажучи, чоловіки від влади насолоджуються своїми знущаннями над жінкою-політичним опонентом, тримаючи її безпідставно за гратами, допитуючи годинами без перерви на їжу в суді, не дозволяючи оглянути її особистим лікарям всупереч праву і просто людському здоровому глузду, стає гидко, бо це вже якийсь садизм », – вважає Полохало.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:40 | 2.349sec