My Great Web page


Интернет реклама УБС

Глава МВФ: Світова економіка в “небезпечній фазі”. Діяти треба негайно і агресивно

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Глава МВФ: Світова економіка в “небезпечній фазі”. Діяти треба негайно і агресивно

Світова економіка знаходиться в “небезпечній фазі” і чиновники повинні зробити нові кроки для підтримки економічного зростання.

Про це заявила глава Міжнародного фонду Крістін Лагард, виступаючи на щорічному симпозіумі в американському Джексон Хоул, переповідає агентство Bloomberg Цензор.нет.

За її словами, необхідно зупинити падіння цін на житло в США, а також збільшити капіталізацію європейських банків, щоб подолати боргову кризу, що охоплює все більшу кількість країн на континенті.

“США і Європейському союзу слід забезпечити довгострокову бюджетну дисципліну, щоб вивільнити грошові кошти для короткострокових стимулів”, – сказала вона.

“Ледь наставшому процесу відновлення після рецесії загрожують нові ризики. Тому ми повинні діяти негайно”, – підкреслила Лагард.

Колишня міністр фінансів Франції закликала США вести більш агресивну політику на ринку нерухомості, щоб зупинити падіння цін на житло і погіршення статистики за споживчими видатками.

“Це може включати в себе скорочення основних платежів для власників нерухомості або рефінансування іпотечних кредитів для введення більш низьких процентних ставок”, – підкреслила вона.

Європі Лагард рекомендувала вдатися до “термінової та суттєвої рекапіталізації” банків. В іншому випадку, вважає вона, зупинити подальше поширення економічних проблем в країнах – членах Європейського союзу буде все складніше.

” Зміцнення балансів банків має ключове значення для розриву ланцюжка поширення кризи. Насамперед банки повинні знаходити кошти на фінансових ринках, а потім вже використовувати державні кошти в разі потреби, у тому числі 440 мільярдів євро Європейського фонду фінансової допомоги”, – зазначила вона.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:40 | 0.470sec