My Great Web page


Интернет реклама УБС

Більше 50% молодих українців впевнені, що час для боротьби з неспроможною владою вже давно настав

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Більше 50% молодих українців впевнені, що час для боротьби з неспроможною владою вже давно настав

З тезою, що давно пора піднімати народ на боротьбу проти влади, не здатної керувати країною, погодилися 56,9% молодих людей, 49,8% людей середнього та 46,3% старшого віку. Не згодні з цим 16,4% і вагалися з відповіддю 26,6% молодих людей.

Про це засвідчать результати соціально-психологічного опитування Інституту соціальної та політичної психології АПН України.

«Молодь завжди більше готова йти на барикади. Старші люди зважують, що можуть втратити, а чого – домогтися, вдаючись до протестних дій. Проте і серед них висока частка тих, хто вважає, що слід піднімати народ на боротьбу. Якщо до цього дійсно дійде, то реальна кількість людей, які вийдуть на вулиці, буде в кілька разів менше. Але відомо, що для здійснення революції достатньо і 5% населення », – сказав доктор психологічних наук, завідувач лабораторії психології мас і спільнот Інституту соціальної та політичної психології Вадим Васютинський в інтерв’ю ZN.UA.

Як підкреслив В. Васютинський, дані опитування не є репрезентативними для всього суспільства. Були опитані жителі шести міст – Донецька, Києва, Львова, Одеси, Севастополя, Харкова. «Ми не ставили за мету визначити точні відсотки, а мова йшла, швидше, про виявлення основних соціально-психологічних тенденцій розвитку масових настроїв», – повідомив він.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.18MB | MySQL:36 | 0.427sec