My Great Web page


Интернет реклама УБС

Євросоюз закликав Януковича поважати закон і демократію

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Євросоюз закликав Януковича поважати закон і демократію

Європейський союз закликав українську владу дотримуватися верховенства права і демократії.

Про це йдеться у привітанні президента Європарламенту Єжи Бузека з 20-ю річницею незалежності України, текст якого є у розпорядженні редакції LB.ua.

«20 років тому Україна мужньо вирішила взяти майбутнє у свої руки і відмовилася повертатися в тоталітарне минуле. Самовизначення Українського Народу було критичним поворотним моментом в розвалі Радянського Союзу», – йдеться у привітанні.

Бузек нагадав, що під час Помаранчевої революції на Майдані Незалежності в Києві особисто був свідком прикладу громадянської активності українського народу.

«Проте демократія може бути крихким досягненням – її потрібно постійно підтримувати. Останні події в Україні свідчать про необхідність зміцнювати вже досягнуте через звітність політичного класу, вільні і незалежні ЗМІ та активне громадянське суспільство», – нагадує голова Європарламенту.

За словами Бузека, недавні події також нагадують про важливість незалежної судової, вільної від політичного впливу.

Глава Європарламенту нагадав, що Україна має стратегічне значення для ЄС.

«Якщо Україна хоче продовжувати свій європейський шлях, ЄС закликає її залишатися відданим нашої спільної мети – відкритою, прозорою і міцної демократії, заснованої на повазі до закону», – зазначив Бузек.

Він підкреслив, що Євросоюз готовий підтримувати демократію в Україну, надаючи допомогу у проведенні реформ, а також у виконанні Угоди про спрощення візового режиму і в завершенні переговорів щодо Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі.

«Проте між Україною і ЄС не може бути справжнього тісної співпраці без поваги до верховенства права і демократії з української сторони. Для того, щоб мати загальні системи, перш за все, ми повинні мати спільні цінності», – застеріг Бузек.

LB.ua

 


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.3MB | MySQL:40 | 0.429sec