My Great Web page


Интернет реклама УБС

У смерті Джарти винні лікарі

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! У смерті Джарти винні лікарі

Екс-прем’єр-міністра Криму Василя Джарти можна було б врятувати, якби кримські лікарі правильно встановили діагноз на ранніх етапах хвороби.

Про це повідомило джерело, наближене до прем’єра.

“Коли німецькі лікарі пояснили, що з ним, Джарти зняв міністра охорони здоров’я Криму, замінив всю медичну верхівку”, – повідомило джерело газеті “Сегодня”.

Один з провідних онкологів Інституту онкології та радіології АМН України пояснив: “З медичної точки зору все” укладається “в рамки протікання такого онкологічного захворювання, як рак. У людини міг бути тривалий уповільнений гастрит, на який він не звертав уваги. А у людей влади це не рідкість (через стреси) “.

Потім гастрит міг прогресувати в виразку, яка може “миттєво” переродиться в рак. Пухлинний процес в шлунку часто викликає сильні кровотечі, від яких врятувати людину складно (оскільки пухлини проростають в судини). Так помер Олександр Абдулов.

За словами медика, інтерпретувати операцію, яку робили Джарти в Москві, складно. ”Але можна зробити висновок, що її все ж ховають. Зазвичай інформація та цікаві моменти перебігу хвороби все ж просочуються (тим більше, коли людина відома). Може це роблять, щоб не породжувати штучних домислів і чуток, а може – через політичні міркувань”, – розповів онколог.

Зараз пост кримського прем’єра як і раніше вакантний.

Раніше депутат Верховної Ради від фракції НУ-НС Геннадій Москаль припустив призначення Могильова головою Ради міністрів Криму, оскільки, на його думку, зберегти “макіївську” команду, крім Могильова, не зможе ніхто.

Нагадаємо, Джарти помер в ніч на 17 серпня через хвороби. За даними ЗМІ, у нього був рак.

Джарти обіймав посаду голови Ради міністрів з березня 2010 року і був головою кримського регіонального відділення Партії регіонів.

LB.ua


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.23MB | MySQL:40 | 0.428sec