My Great Web page


Интернет реклама УБС

Янукович: відтепер в Україні немає касти недоторканних

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Янукович: відтепер в Україні немає касти недоторканних

Боротьба з корупцією в усіх сферах її прояви – пріоритетний напрямок для влади. За словами президента України Віктора Януковича, хоча подобається це далеко не всім, відтепер в Україні більше не буде касти недоторканних, і ніякі посади та накопичення не захистять злочинців від покарання.

Про це він заявляє в своїй ексклюзивній статті спеціально для «Дзеркала тижня. Україна », присвяченої 20-й річниці Незалежності України.

За словами Януковича, 20 років, що минули з моменту здобуття Україною Незалежності, були непростими: жорстка реальність зруйнувала надії на швидке поліпшення життя і країна вже два десятиліття насилу долає радянську спадщину.

На переконання Януковича, Україна конче потребує модернізації всіх сфер суспільного життя.

«Подальше зволікання загрожує не стагнацією, а повільним самогубством держави, – попереджає президент. - Для того, щоб уникнути трагедії, ми стали на шлях реформ».

«Всі ці роки корупція роз’їдала систему управління і не давала можливості вільно дихати українцям … Запорука успіху реформ – подолання корупції, пріоритетної загрози національній безпеці України», – пише глава держави.

Він зазначає, що корупцію не можна знищити без забезпечення цілковитої рівності всіх громадян перед законом.

«Зроблено важливий крок – відтепер в Україні немає касти недоторканних і, впевнений, ніколи в майбутньому вже не буде. І якщо хтось сподівається, що мова йде про окремо взятої кампанії, то він глибоко помиляється. Ніяка посада, ніякі накопичення, колишні або справжні, не захистять злочинця. Відновлюється базовий принцип правосуддя – невідворотність покарання », – підкреслює президент.

Янукович зазначає, що боротьба з корупцією подобається далеко не всім: «Нерідко наші дії наштовхуються на сильний опір». Разом з тим глава держави визнає, що «влада робила помилки, і не одну, і, на жаль, не застрахована від цього і в майбутньому».

«Але ми вчимося. Час незаперечно довело, що нинішнє керівництво України вміє виконувати домашню роботу», – заявляє він.

«Ми ставимо перед державою високі цілі … Ми повинні увійти до клубу світових лідерів. Ми повинні дати можливість вільно дихати українському бізнесу. Ми знімаємо адміністративні перешкоди, які не дають громадянам відчувати себе комфортно на своїй Землі», – пише Янукович.

Так, нагадує глава держави, в Україні вже змінено податкове та бюджетне законодавство, тривають адміністративна і пенсійна реформи, запущений великий експеримент в сфері охорони здоров’я, йде обговорення нового кримінально-процесуального кодексу, а також виборчого законодавства.

«Готуються нові серйозні дії. Україна вже змінилася, і трансформації в інтересах українського народу будуть продовжуватися і надалі », – підсумував президент.

LB.ua


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 17.08MB | MySQL:40 | 0.164sec