My Great Web page


Интернет реклама УБС

Тимошенко відмовилася від обстеження медиками МОЗ

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Тимошенко відмовилася від обстеження медиками МОЗ

Екс-прем’єр Юлія Тимошенко відмовилася від обстеження медичною комісією МОЗ.

Про це йдеться в повідомленні Державної пенітенціарної служби.

18 серпня в Лук’янівський слідчий ізолятор, де перебуває Тимошенко, прибула медична комісія у складі провідних фахівців МОЗ на чолі з першим заступником міністра охорони здоров’я Раїсою Мойсеєнко.

Однак Тимошенко відмовилася від обстеження, про що було складено відповідний акт.

Нагадаємо, 18 серпня до Печерського районного суду Києва, де слухалася кримінальна справа проти Тимошенко щодо газових контрактів з Росією, прибув особистий лікар екс-прем’єра, але суддя заборонив йому зустрітися з підсудної як під час судового засідання, так і після нього.

Вимога обстеження особистим лікарем Тимошенко обгрунтовує недовірою до влади.

“Знаючи, з ким я маю справу і на що здатна сьогодні наша влада, я ніколи не погоджуся на людей, яких послав туди Янукович, – сказала Тимошенко вчора на суді. – Я знаю, скільки людей полягло в Донецькій області, в териконах лежать, тому я категорично відмовляюся від будь-якої медичної допомоги від представників влади. Я наполягаю на тому, щоб до мене допустили лікаря, якому я довіряю.

18 серпня перший заступник голови партії «Батьківщина» Олександр Турчинов повідомив, що “вчора різко почав погіршуватися її здоров’я з незрозумілих причин: на всьому тілі синці проявилися у вигляді луснутих судин”  і що життя Тимошенко загрожує небезпека.

LB.ua

 


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:40 | 0.440sec