My Great Web page


Интернет реклама УБС

“Наша Україна”: суд над Тимошенко дійшов до абсурду

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! “Наша Україна”: суд над Тимошенко дійшов до абсурду

Партія «Наша Україна» висловлює рішучий протест проти рішення Печерського суду про примушення до дачі показань члена політради партії, колишнього представника Президента з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдана Соколовського.

Про це повідомили в прес-службі партії.

«Поспішне рішення суду про примусову доставку Соколовського для дачі показань доводить до абсурду процес над Тимошенко», – заявили в «Нашій Україні».

Партія приєднується до вимоги Соколовського до суду вибачитися за наклеп, що нібито він ухиляється від надання свідчень, і публічно принести йому вибачення.

Як йдеться у повідомленні прес-служби «Нашої України», Соколовський, відомий своєю принциповою позицією щодо газових контрактів, укладених Тимошенко в січні 2009 року, в даний час до 1 вересня проходить курс лікування, переривання якого становить загрозу його здоров’ю.

«Ми не апелюємо до гуманності суду, оскільки не віримо в такі його риси. Ми звертаємося до звичайного здоровому глузду влади з тим, щоб зупинити відверту кампанію тиску на свідків, оскільки такий тиск неминуче отримає зворотній ефект », – підкреслили в« Нашій Україні ».

Партія вимагає від суду змінити прийняте рішення і дочекатися завершення курсу амбулаторного лікування Соколовського.

Як повідомлялося, Печерський райсуд прийняв рішення примусово доставити Соколовського в суд на засідання у справі Тимошенко 17 серпня на 09.30.

Разом з тим Соколовський заявив, що не може з’явитися в суд через серйозну хворобу, а рішення доставити його на засідання примусово вважає тиском.

Раніше Соколовський звернувся в Печерський райсуд з проханням не викликати його в якості свідка на допит у справі проти Тимошенко з 10 серпня до 1 вересня. Він пояснив свою заяву «терміновою необхідністю особистого (стан здоров’я) і виробничого характеру».


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.3MB | MySQL:40 | 0.463sec