My Great Web page


Интернет реклама УБС

Головне завдання реформи Тігіпка – зробити пенсіонерів біднішими – Гриценко

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Головне завдання реформи Тігіпка – зробити пенсіонерів біднішими – Гриценко

«Верховна Рада прийняла Закон про пенсійну реформу, але самої реформи в ньому немає. Є лише обман і кувалда з прізвищем Тігіпка», – заявив в ефірі чернігівського телеканалу «Дитинець» голова партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

Він переконаний, якби Тігіпко чи Янукович під час президентських виборів пообіцяли, що змусять кожного працювати на 10 років більше, аби отримувати ту ж саму пенсію, і що підвищать пенсійний вік для жінок, то у Януковича не було б президентства, а Тігіпко набрав би не 13%, а лише 3% голосів.

«Ці двоє сьогодні обманули громадян, – зазначив Гриценко. – Адже головне завдання цієї пенсійної реформи, за словами Тігіпка, складається з двох частин: по-перше, відновити кредити МВФ, і по-друге, зменшити витрати пенсійного фонду», – розповів він.

Голова «Громадянської позиції» пояснив, простими словами «зменшити витрати пенсійного фонду» означає просто забрати гроші, які раніше виділяли пенсіонерам, тобто зробити їх біднішими. Замість такої економії Гриценко радить владі пригадати втрачені мільярди і через оборудку навколо закупівлі бурової установки під патронатом міністра Бойка, і неповернені кошти компанією «Лівелла», і списані олігархам у травні борги, і справу Фірташа тощо.

«З одного боку нагинають усю країну і хочуть зекономити, а з іншого – десятки мільярдів просто розкрадають з бюджету. Це не реформа, а обман», – підкреслив Гриценко.

Він нагадав, що для того, аби пенсійна реформа дійсно була реформою, потрібно усунути велике розшарування між мінімальною та максимальною пенсіями, виправити несправедливість, щоб пенсія залежала від кількості пропрацьованих років, умов роботи та заробітної плати людини.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 17.09MB | MySQL:40 | 0.161sec