My Great Web page


Интернет реклама УБС

Міхалков і без мигалки їздить по зустрічній: Ну й що тут такого?

Головна сторінка ! ЖИТТЯ ! Міхалков і без мигалки їздить по зустрічній: Ну й що тут такого?

Інцидент стався минулої суботу в Москві, на Садовому кільці, приблизно о 18:00, розповідає свідок в блозі товариства “Синіх відерок”.

Міхалков, який після зняття мигалки урочисто обіцяв їздити за правилами, особисто сидів за кермом свого джипа Range Rover, тепер вже не обладнаного мигалкою.

“2 рази перетнув подвійну смугу, – описав стиль водіння кінорежисера блоггер, який виклав в мережу “відео компромат”. – Двічі. При цьому після першого разу довго їхав в загальному потоці, мабуть, бачив, що я знімаю, але потім не витерпів. Навіть поворотник включив, уважуха. При цьому найцікавіше – Міхалков особисто сидів за кермом. Сам. З пасажиром. Але – вже без мигалки”.

Активісти руху “Сині відерка” подзвонили режисерові під виглядом даїшників і спробували дізнатися, про причини такої поведінки на дорозі. “Я якраз попросив співробітника ГІБДД, щоб він допоміг мені розвернутися, і він припинив рух, оскільки мене знає, і допоміг мені розвернутися, – повідав Микита Міхалков. – Я ж не ліз на рожен, я попросив, і мені зробили люб`язність. Ну а що тут такого-то?”…

…Часто на українських ефірах можна побачити, коли цей поважний діяч вчить нас як жити. З Росією безперечно. З руським духом. Можливо є сенс їздити по правилам. А вже потім вчити як жити. Ну а шо ж тут такого?


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 16.97MB | MySQL:36 | 0.153sec