My Great Web page


Интернет реклама УБС

Депутат В.Олійник від ПР про своє бачення судової реформи

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Депутат В.Олійник від ПР про своє бачення судової реформи

На 5 каналі в гостях у Романа Чайки, депутат від Партії Регіонів (колишній депутат від БЮТ) Володимир Олійник розказав про своє бачення реформ в судовій системі та правоохоронних органах.

Виявляється, якщо буде введено примусове харчування осіб, які перебувають в СІЗО та оголосили голодування (мова йшла про голодування Юрія Луценка та його стан здоров’я) , як це робиться в європейських країнах, то у нас буде європейська судова система.

Як все просто! Чомусь людина, яка вважає себе фахівцем в області права, в судовій системі, юристом, народним депутатом, не каже, що давайте введемо примусове харчування для осіб, які про це оголосили, як це дійсно в стандартах цивілізованих країн, разом з іншими механізмами європейської правової системи в частині захисту прав та свобод громадян.

Якщо громадянин Луценко, або хтось інший, затриманий за повільне ознайомлення з кримінальною справою, то він, громадянин Луценко, або інший, в суді мав змогу довести, а суд прийняти неупереджене рішення, що це його Право, а не Обов’язок ознайомлюватися з матеріалами справи.

Якщо громадянин Луценко, або інший, ознайомився з матеріалами кримінальної справи, то він має автоматично бути звільнений з під варти, так як зникли підстави для затримання.

І маючи право законодавчої ініціативи, В.Олійник може внести законопроект в Верховну Раду. А то виходить що тут читаємо, тут не читаємо. Тут граємо, тут пропускаємо. Тут ми так як в Європі, а там як в деяких країнах Латинської Америки, Середньої Азії та Африки.

Якщо Юрій Луценко порушив законодавство в тому, що призначив свого водія на посаду оперативного працівника, що веде за собою збільшення заробітної плати, а тим самим завдав збитків державі на суму 46 000 грн, то чому не несуть відповідальність за такі ж правопорушення інші керівники Міністерства внутрішніх справ? Чому в СІЗО тільки Луценко?

Можливо було б цікаво також примусово, за рахунок держави, харчувати екс-міністра Білоконя. Можливо й другі бувші, а напевне й теперішні високопосадовці також би поправили таким чином свій стан здоров’я.

Або європейські цінності в усьому, або Латинська Америка. Не потрібно одною ногою в одному, а іншою в іншому місці. Дуже не зручно в такій позі триматися.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:40 | 0.450sec